info@oz-guney.com.tr
0322 433 17 41

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe


1990 lı Yıllların başında Amerikan Pazarı olarak bilinen Hırdavatçılar Pasajında kurulan Firmamız Kısa bir Süre İçerisinde Adana Ve bölge illerde Bilinen Bir Firma Olmuştur. Firmamız Kendini Kesici Takım Ve Metal İşleme Ürünleriyle Pazarlamada Ve  Şehrimizin İlkleri Arasında Yer Almış ve Müşteri Pörtföyünü Geniş Bir Kapsamda Artırmış Bulunmaktadır.

Yaptığımız Çalışmalarda Şehirler Arası Servis Hizmeti vererek Müşteri Memnuniyetini arttıran ve bu yönde daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan firmamız başta bölgemiz olmak üzere kısa zamanda Yurtiçi ve Yurtdışı bölgesinde müşteri pörtföyüne sahip olmuştur.

Devamlı Büyüyen ve gelişen sanayimizin seyrine ayak uydurmak ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla 2012 yılında ortağı olduğumuz şirketi kapatmış ve ortaklıktan ayrılmış bulunmaktayız. Adana Metal İşleri Sanayi Sitesinde ki 380 metrekarelik yerimizde daha kaliteli ve kesintisiz hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

 

  ÖzGüney Hırdavat Kesici Takımları ve Mak San Tic ( BİLAL YILDIZ ) yeni yerinde gelişen teknoloji ve müşterilerinden aldığı güç ile hizmetini Türkiye ve Dünya'da bilinen  Ürün Ve markaların Bölge bayiliğini alarak hizmete devam etmektedir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin